Mimarsinan Demirdöküm Servisi

Mimarsinan Demirdöküm Servisi

0216 642 86 16 ve 0216 639 14 24

Firmamız Demirdöküm markalı kombilerin Mimarsinan demirdöküm kombi tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Mimarsinan demirdöküm servisi olarak uzman kombi servisçiliği konusunda 11 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Gaz yakıcı cihazların yani demirdöküm markalı Mimarsinan ilçesinde bulunan kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Mimarsinan Demirdöküm kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir.demirdöküm kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Mimarsinan Mahallesi Demirdöküm servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi siz değerli müşterilerimize kesintisiz sürdürmekteyiz.

Çekmeköy  ilçesi sınırları içerisinde oluşturduğumuz mobil Çekmeköy Mimarsinan Demirdöküm kombi servisi araçları ile tam donanımlı ekiplerimiz orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Siz Mimarsinan’de bulunan müşterilerimiz bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 nolu telefonlardan ulaşabilir demirdöküm markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

[Toplam: 6 Average: 5]